Realizacja projektu zakończyła się w dniu 30 września 2015 r.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Dowiedz się więcej

Podziękowania
  29 wrzesień 2015     Wyświetleń: 897
W związku z dobiegającą końca realizacją projektu, składamy podziękowania Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom, przedstawicielom Firm i Instytucji oraz Opiekunom Stażystów za aktywny udział w działaniach projektowych. Zapraszamy do dalszej współpracy w ramach kolejnych przedsięwzięć.
Czytaj więcej...
Staże za nami…
  06 wrzesień 2015     Wyświetleń: 310
Informujemy, że zakończyła się realizacja wszystkich staży zaplanowanych w ramach projektu. Wszystkie osoby uczestniczące w Programie Stażowym - łącznie 50 Stażystów i Stażystek – zrealizowały swoją współpracę z przedsiębiorcami i instytucjami zgodnie z harmonogramem. Przypominamy, że w trakcie realizacji projektu zwiększaliśmy liczbę staży z uwagi na bardzo duże zainteresowanie Uczestników…
Czytaj więcej...
Dobre praktyki w ramach „Postaw na rozwój”
  06 wrzesień 2015     Wyświetleń: 370
Wszystkie zaplanowane w ramach projektu działania związane z realizacją Warsztatów kompetencyjnych oraz Programu Stażowego dobiegają końca. Istotny elementem realizacji wspominanych przedsięwzięć, stanowiło zaangażowanie przedstawicieli firm i instytucji – praktyków biznesu. Opinie, spostrzeżenia i sugestie prezentowane zarówno przez Studentów i Studentki uczestniczące w projekcie jak i Przedstawicieli pracodawców stanowią cenne źródło…
Czytaj więcej...
Certyfikaty
  06 wrzesień 2015     Wyświetleń: 556
Wszystkim Uczestnikom i Uczestniczkom projektu (którzy jeszcze tego nie uczynili) przypominamy, że w biurze projektu można odbierać certyfikaty związane z udziałem w cyklu szkoleń - warsztatów kompetencyjnych. Zwracamy uwagę, że certyfikaty należy odbierać osobiście w godzinach pracy biura. Zapraszamy.
Czytaj więcej...
Kolejne staże za nami
  07 sierpień 2015     Wyświetleń: 520
Z przyjemnością informujemy, że kolejna grupa osób biorących udział w Programie Stażowym, z sukcesem zakończyła swoją współpracę z pracodawcami. Obecnie na finiszu realizacji, są staże ostatniej grupy uczestników i uczestniczek projektu.
Czytaj więcej...
Czas na certyfikat.
  07 sierpień 2015     Wyświetleń: 355
Przypominamy, że pomimo sezonu wakacyjnego, godziny pracy biura projektu nie uległy zmianie. Wszystkich, którym udało się już zakończyć warsztaty i uzyskali certyfikaty zapraszamy po ich odbiór.
Czytaj więcej...
W drodze do pracy (lub na wczasy) – wstąp po certyfikaty
  08 lipiec 2015     Wyświetleń: 645
Przypominamy wszystkim osobom biorącym udział w projekcie, że w biurze projektu można odebrać certyfikaty poświadczające nabycie kompetencji w wyniku udziału w warsztatach. Ponadto, osoby które z sukcesem podeszły do egzaminów certyfikujących, mogą odebrać odpowiednie certyfikaty. UWAGA! Certyfikaty można odebrać tylko osobiście. 
Czytaj więcej...
Warsztaty kompetencyjne … prawie za nami
  07 lipiec 2015     Wyświetleń: 568
Z przyjemnością możemy poinformować, że zakończyliśmy realizację zajęć warsztatowych. Część z osób biorących udział w projekcie może już odpocząć od zmagań egzaminacyjnych,  inni drogę po certyfikat mają jeszcze przed sobą. Przypominamy, że nadal realizowane są m.in. egzaminy ECDL. 
Czytaj więcej...
Letni czas - w sam raz na staż…
  06 lipiec 2015     Wyświetleń: 352
Wakacje – zwłaszcza takie przypadające na koniec studiów, to doskonały czas na podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji zawodowych. Dobry start na stażu to – być może inauguracja wspaniałej kariery zawodowej. Wiedzą to uczestnicy naszego Programu Stażowego, którzy nadal w licznej grupie kontynuują współpracę z przedsiębiorcami w ramach staży zaplanowanych w…
Czytaj więcej...